Inne surowce

caustic soda flake,sodium hydroxide flake dangerous chemical

Sprawdź pozostałe dostępne surowce

W naszym sklepie Soda Kaustyczna oferujemy szeroki wybór produktów do dezynfekcji i czyszczenia powierzchni. Oprócz sody kaustycznej, oferujemy również ług sodowy, podchloryn sodu, chlorek magnezu, chlorek wapnia oraz chlorek sodu.

Ług sodowy to roztwór wodny wodorotlenku sodu o wysokiej alkaliczności, który doskonale nadaje się do usuwania zabrudzeń oraz dezynfekcji powierzchni. Podchloryn sodu to silny utleniacz, który skutecznie dezynfekuje i odkaża powierzchnie. Chlorek magnezu to skuteczny środek dezynfekujący i odkażający, a także doskonały środek do usuwania zabrudzeń. Chlorek wapnia to skuteczny środek do dezynfekcji i odkażania oraz usuwania zabrudzeń. Chlorek sodu to silny utleniacz, który skutecznie dezynfekuje i odkaża powierzchnie.

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane z najlepszych surowców i gwarantujemy ich niezwykłą skuteczność i trwałość. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i wybrania odpowiedniego rozwiązania dla swoich potrzeb. Jesteśmy przekonani, że nasze produkty spełnią Twoje oczekiwania i pomogą Ci utrzymać czystość w Twoim domu lub firmie.

0

Stałych
odbiorców

0

Lat
doświadczenia

0

Zagranicznych kontrahentów